OCT 29

Problem z DPF?
Opublikowany przez: Daniel Nowak | Tagi: moto, samochód, motoryzacja | Data: 2017-03-01

Większość z nas nie może pozwolić sobie na zakup fabrycznie nowego samochodu.

Jesteśmy więc zmuszeni do kupowania pojazdów używanych, które coraz częściej wyposażone są w DPF, który po jakimś czasie sprawić może sporo kosztownych problemów.

Właściciele pojazdów wyposażonych w filtr cząstek stałych coraz częściej poszukują jakiejś metody regeneracji DPF. Na rynku znajduje się bardzo wiele firm, które naprawiają, oczyszczają, bądź po prostu usuwają filtr cząstek stałych. Profesjonalne usuwanie filtra cząstek stałych w serwisie pod adresem http://www.diagnostic-car.pl/usuniecie_dpf_fap jest rozwiązaniem znacznie tańszym od wymiany filtra na nowy lub jego regeneracji. Po jego usunięciu nasz samochód odzyska wigor i będzie znacznie szybszy i zrywniejszy. Niektórzy uważają jednak, że będzie on wprowadzał do środowiska znacznie większą ilość szkodzących i trujących substancji. Można się z tym zgadzać bądź nie, jednak coś prawdy w tym jest skoro filtry te są w samochodach montowane.

Jeśli nie chcemy filtra cząstek stałych usuwać, to warto go spróbować wyczyścić. Trzeba jednak wiedzieć gdzie zlecić czyszczenie DPF. Firm jest bardzo wiele, ale tak naprawdę tylko niektóre z nich znają się naprawdę na rzeczy i są w stanie wykonać fachowe czyszczenie filtra cząstek stałych. Jeśli czyszczenie zostanie wykonane nieprawidłowo, to nie pomoże to nam. Może natomiast doprowadzić do tego, że jedynym rozwiązaniem będzie wymiana filtra DPF na nowy, który jest naprawdę bardzo kosztowny i często jego koszt to wartość prawie połowy używanego pojazdu. Z tego powodu właśnie właściciele samochodów bardzo często decydują się na usunięcie filtra cząstek stałych. 

Czego byśmy nie zrobili to DPF prędzej czy później sprawi nam problemy.

Galeria zdjęć:

moto

samochód

motoryzacja

Warsztat Samochodowy Diagnostic Car

ul. Opolska 5a
55-011 Siechnice / k. Wrocławia
tel. 695 905 995
email: kontakt@diagnostic-car.pl

http://www.diagnostic-car.pl

Twój komentarz