OCT 29

Kupujesz auto - proś o pomoc fachowca
Opublikowany przez: Paweł | Tagi: auto, moto, motoryzacja | Data: 2018-01-12

Każdy, kto posiada samochód lub chciałby go kupić i nie jest w tej dziedzinie fachowcem, powinien zasięgnąć rady profesjonalisty.

Wybierając się na giełdę albo do komisu, dobrze byłoby, gdyby zainteresowanej osobie towarzyszył rzeczoznawca samochodowy. Jeżeli ktoś jest laikiem w zakresie motoryzacji, to pomoc osoby, która po prostu zna się na tym i będzie wiedziała, na jakie elementy zwracać uwagę, jest nie do przecenienia.

Rzeczoznawstwo samochodowe obejmuje wiele innych usług i zawsze możemy liczyć na to, że rzeczoznawca motoryzacyjny wykona swoją pracę w sposób profesjonalny, zachowując nie tylko odpowiednie procedury, ale także wykorzystując całą swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Rzeczoznawca samochodowy dokona bowiem wyceny zarówno auta najnowszej generacji, jak i zabytkowego, co w ostatnim przypadku jest niezwykle ważne, ponieważ opinia eksperta staje się wiążąca z jednej strony, z drugiej natomiast wiarygodna.

Rzeczoznawstwo samochodowe obejmuje poza tym ocenę stanu technicznego samochodów oraz ocenę powypadkową pojazdu. Można także uzyskać dokładny kosztorys związany z naprawą auta. Rzeczoznawca motoryzacyjny zajmuje się nie tylko identyfikacją pojazdów, ale także wyceną ich wartości. Taka wycena może ponadto dotyczyć maszyn i urządzeń.

W świetle powyższych informacji widzimy wyraźnie, że zakres prac rzeczoznawców jest niezwykle różnorodny, a to oznacza, że w każdej sytuacji związanej z aspektami motoryzacyjnymi możemy liczyć na ich pomoc. Pomoc – dodajmy – rzetelną, fachową, popartą wieloletnim doświadczeniem. Jest to jednoznaczne z zaufaniem ze strony klientów, a wiadomo, że zadowolony klient będzie polecał przyjaciołom i znajomym usługi rzeczoznawców.

Galeria zdjęć:

auto

moto

motoryzacja

Twój komentarz